info@sevenweb.sk

O NÁS

Sme IT firma, ktorá pomáha malým firmám, vylepšiť biznis. Tvoríme grafiku, webstránky, e-shopy a online marketing. Záleží nám na tom, aby náš zákazník, bol maximálne spokojný. Spolupráca s našou firmou, je založená, na dlhodobom, vzájomnom vzťahu. Máme dlhoročné skúsenosti, s tvorbou marketingu, pre malé firmy. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Tvorba web stránok Martin

Tvorba web stránok Martin je kreatívna činnosť, ktorá Vám umožní prezentovať Vaše služby a produkty na internete. Využite online svet pre vylepšenie biznisu pre ekonomický profit Vášho podnikania. Zabezpečíme Vás webstránku, či e-shop, logo a online marketing, aby Vám Vaša webstránka profitovala.

SLUŽBY

Tvorba grafiky

TVORBA GRAFIKY

Tvoríme kreatívnu grafiku, ktorá prezentuje Váš biznis a propaguje firemnú kultúru, prostredníctvom online marketingu. Našou vízou je tvorba propagačnej grafiky pre Váš ekonomický profit s cieľom dosahovať obchodný zisk.
Tvorba webových stránok

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNOK

Vytvárame webové webstránky, ktoré tvoria kompozíciu estetickej grafiky, moderného IT riešenia a implementovaného online marketingu. Naši cieľom je vytvoriť profitujúce riešenie, ktoré bude dosahovať ekonomický zisk.
Tvorba e-shopov

TVORBA E-SHOPOV

Vytvoríme Vám profitujúce riešenie, ktoré bude generovať zisk so zavedením online marketingu. Tvorba e-shopov prináša rozvoj biznisu v medzinárodnom obchode a zároveň znižuje režijné náklady s využitím moderných IT technológií.

PORTFÓLIO

KONTAKT

Obchodné meno: Peter Šoltýs

IČO: 46394401

DIČ: 1075690836

Tel: 0902 708 705

E-mail: info@sevenweb.sk